Komora chłodnicza i mroźnicza z agregatem monoblok

KOMORA CHŁODNICZA I MROŹNICZA Z AGREGATEM MONOBLOK

Udostępnij artykuł

KOMORA CHŁODNICZA I MROŹNICZA Z AGREGATEM MONOBLOK

Komory chłodnicze i mroźnicze komercyjne, będące na wyposażeniu obiektów takich jak piekarnie, cukiernie, sklepy mięsne, sklepy spożywcze itp. obiekty powinny posiadać niezawodny, bezpieczny oraz prosty w użytkowaniu system.

SYSTEM MONOBLOK BEST OFERUJE:

NATURALNY CZYNNIK CHŁODNICZY
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ
NISKI POZIOM HAŁASU
DO KOMÓR ŚREDNIOTEMPERATUROWYCH 0 st.C
DO KOMÓR NISKOTEMPERATUROWYCH -20 st.C
DO KOMÓR WYSOKOTEMPERATUROWYCH +7 st.C
PROSTY MONTAŻ I EKSPLOATACJA
REWOLUCYJNY SYSTEM
KONTROLA I STEROWANIE ONLINE POPRZEZ APLIKACJĘ

BEST (następca serii Blocksystem) posiada nowy silnik, zaprojektowany, opracowany i przetestowany w akredytowanym laboratorium VRL (Vag Refrigeration Lab) z ponad 1300 godzinami testów w każdych warunkach użytkowania. Obwód termodynamiczny, całkowicie zmieniony przez wstawienie zaworu termostatycznego i zmniejszenie średnicy rur, łączy wydajność, wyjątkową niezawodność oraz wysoką wydajność.

BEST posiada również elektroniczne serce najnowszej generacji.

System sprzętowy, wymownie nazwany RIV-OLUTION, oraz nowe oprogramowanie opracowane wewnętrznie z funkcją „Smart Defrost” zapewniają maksymalną precyzję i stabilność regulacji temperatury oraz znaczne oszczędności energii, do 21% w porównaniu z poprzednią generacją produktów. Z BEST wkraczasz również w cyfrowy świat, nawet w tym sektorze, dzięki zintegrowanemu systemowi łączności, który pozwala na całkowitą kontrolę parametrów nawet na odległość, a tym samym maksymalne bezpieczeństwo oraz łatwą pomoc i konserwację.

Monitoring temperatury i kontrola pracy urządzenia w aplikacji dedykowanej

MONITORING TEMPERATURY I KONTROLA PRACY URZĄDZENIA W APLIKACJI DEDYKOWANEJ
MONITORING TEMPERATURY I KONTROLA PRACY URZĄDZENIA W APLIKACJI DEDYKOWANEJ

POBIERZ KATALOG MONOBLOK R290A

Zobacz inne wpisy

WITRYNY CHŁODNICZE W SKLEPACH TYPU CONVENIENCE

W formacie sklepów typu convenience, najefektywniejszym rozwiązaniem do przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze pozostają witryny chłodnicze typu plug in, zlokalizowane na sali sprzedaży lub w

Aktualności

Targi HOST Milano 2023

Targi HOST to międzynarodowa wystawa producentów oferujących rozwiązania dla branży hotelarsko gastronomicznej – HoReCA, które odbywają się we Włoszech w Mediolanie. Z uwagi na obecność