O NAS

Poznaj FRIGO

Przez ponad dwie dekady zrealizowaliśmy przedsięwzięcia związane z klimatyzacją, chłodnictwem i wentylacją, zarówno w zakresie małych realizacji, jak i dużych inwestycji przemysłowych.

Początki FRIGO sięgają 1989 roku

Firma rozpoczęła działalność w 1989 r. w tworzącym się nowym systemie gospodarczym – działając początkowo na rynku sieci marketów.

Większość naszych realizacji polegała na dostawach nowych zaawansowanych technicznie i technologicznie urządzeń, produkowanych w Europie, a także w USA -głównie dla sektora produkcji i przetwarzania żywności.

Przez ponad dwie dekady zrealizowaliśmy przedsięwzięcia związane z klimatyzacją, chłodnictwem i wentylacją, zarówno w zakresie małych realizacji, jak i dużych inwestycji przemysłowych.

Kompleksowa obsługa i innowacyjne rozwiązania.

Stacja benzynowa? Sklep? Supermarket? Magazyn przemysłowy? Klimatyzacja w obiekcie hotelowym czy serwerownia – chętnie zaproponujemy wykonanie usługi kompleksowej polegającej na profesjonalnym doradztwie techniczym, dostawie urządzeń oraz nadzorze nad wykonawstwem.

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i projektowe. Nasi pracownicy biorą udział we wszystkich liczących się imprezach targowych branży HVACR.

Nasz asortyment obejmuje wszystkie urządzenia stosowane w klimatyzacji i chłodnictwie, włączając w to systemy o zastosowaniu przemysłowym w obiegu pośrednim i bezpośrednim, a także szeroki wybór komór chłodniczych, mroźniczych, urządzeń chłodniczych dla gastronomii, mebli chłodniczych i mrożniczych, witryn chłodniczych oraz innych urządzeń. Współpracujemy z najważniejszymi i największymi Producentami urządzeń w Europie.

Zapewniamy wysoką jakość urządzeń zgodną z systemem Eurovent.

Jakość na europejskim poziomie

Na co dzień staramy się doskonalić, tak aby świadczyć Państwu najwyższą jakość usług – zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO (wdrożonym w 2001 r.) oraz normą ISO 9001:2000 (popr. 2008) .

Serwis FRIGO to wykwalifikowana kadra posiadająca certyfikaty zawodowe. Mamy sieć punktów serwisowych na terenie Polski oraz w krajach sąsiadujących.

Dbamy o dobrą atmosferę!

Stosujemy jedynie czynniki ekologiczne, a nasze energooszczędne instalacje spełniają wszystkie niezbędne dyrektywy unijne.

W 2000 roku FRIGO Sp. z o.o. została jednym z pierwszych członków organizacji Krajowego Forum Chłodnictwa, związku pracodawców. FRIGO Sp. z o.o. jest zarejestrowane w Urzędzie Ochrony Środowiska, oraz rejestrze BDO.

FRIGO Sp. z o.o. działa w zgodzie z zapisami dyrektywy UE 2018/852 z dnia 20.05.2018, aktualizacja 94/62/WE dotycząca utylizacji odpadów. FRIGO Sp. z o.o. działa zgodnie z wszelkimi aktami prawnymi dotyczącymi branży HVACR. Akty są dostępne na stronie: https://www.kfch.pl/prawo-i-legislacja/akty-prawne

Dlaczego FRIGO?

Nasza oferta jest kompleksowa. Dostarczamy produkt oraz usługę montażu i serwisu na najwyższym poziomie. 24/h na terenie całej Polski i krajów sąsiednich

Solidność

Wieloletnia współpraca z dostawcami zaawansowanych technicznie rozwiązań HVACR umożliwia dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej energooszczędnych urządzeń na rynku.

Rzetelność

Indywidualne podejście do Klienta, zastosowanie rozwiązań HVACR dopasowane do potrzeb.

Odpowiedzialność

Indywidualne podejście do Klienta, zastosowanie rozwiązań HVACR dopasowane do potrzeb.

0 +
Realizacji HVACR
0 +
Grup techników
0
Lat doświadczenia
0 h
Serwis techniczny

FRIGO dla środowiska

FRIGO Sp. z o.o. jest zarejestrowane w Urzędzie Ochrony Środowiska z certyfikatem o numerze E 006861WZ FRIGO Sp. z o.o. FRIGO jest również zarejestrowane w rejestrze BDO pod numerem 000012914.

FRIGO działa w zgodzie z zapisami dyrektywy
UE 2018/852 z dnia 20.05.2018, aktualizacja 94/62/WE dotycząca utylizacji odpadów.

Używamy ekologicznych czynników chłodniczych.

Transport –nasi przewoźnicy posiadają certyfikaty dot.emisji spalin