Transkrytyczne agregaty chłodnicze

Udostępnij artykuł

OSZCZĘDZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Urządzenie CONNEXT została zoptymalizowane do osiągnięcia wysokiej wydajności energetycznej. Sprężarka BLDC, wentylatory EC, specjalistyczne komponenty wymagane do użycia gazu R744 oraz odpowiednie oprogramowanie do kontroli, oszczędza do 16% energii, w porównaniu do równoważnych systemów HFC ze sprężarkami półhermetycznymi oraz inwerterowymi AC.  

ECO RÓWNOWAGA
Użycie gazu R744 (GWP=1) w efektywnym systemie takim jak CONNEXT redukuje pośrednią i bezpośrednią emisję, chroniąc nasze środowisko.
NISKI POZIOM HAŁASU
Zastosowanie rozwiązania z panelami pochłaniającymi dźwięk oraz zaprojektowaniu urządzenia, tak aby uniknąć wibracji, agregat CONNEXT jest super cichy.
NATURALNY CZYNNIK CHŁODNICZY
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ
NISKI POZIOM HAŁASU
DO KOMÓR ŚREDNIOTEMPERATUROWYCH 0 st.C
DO KOMÓR NISKOTEMPERATUROWYCH -20 st.C
SPRĘŻARKA HERMETYCZNA
ZMIENNA WYDAJNOŚĆ W ZAKRESIE 0 – 100%
ODPORNOŚĆ NA WODĘ
PROSTY MONTAŻ

Pobierz katalog PDF

Pobierz katalog nr 2 PDF

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Targi Chillventa 2022

Poniżej przedstawiamy energooszczędne rozwiązania, prezentowane na Targach Chillventa 2022 w Norymberdze. Nowa seria wyciszonych agregatów chłodniczych UNICA na czynnik chłodniczy A2L (R448a, R449a, R454C oraz

Aktualności

Pompy ciepła w ciepłownictwie przyszłości

Artykuł wyjaśniający podstawy działania urządzenia jakim jest pompa ciepła oraz przedstawienie zarówno zalet jak i wad takiego rozwiązania, zastosowanego w instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.