Transkrytyczne agregaty chłodnicze

Udostępnij artykuł

OSZCZĘDZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Urządzenie CONNEXT została zoptymalizowane do osiągnięcia wysokiej wydajności energetycznej. Sprężarka BLDC, wentylatory EC, specjalistyczne komponenty wymagane do użycia gazu R744 oraz odpowiednie oprogramowanie do kontroli, oszczędza do 16% energii, w porównaniu do równoważnych systemów HFC ze sprężarkami półhermetycznymi oraz inwerterowymi AC.  

ECO RÓWNOWAGA
Użycie gazu R744 (GWP=1) w efektywnym systemie takim jak CONNEXT redukuje pośrednią i bezpośrednią emisję, chroniąc nasze środowisko.
NISKI POZIOM HAŁASU
Zastosowanie rozwiązania z panelami pochłaniającymi dźwięk oraz zaprojektowaniu urządzenia, tak aby uniknąć wibracji, agregat CONNEXT jest super cichy.
NATURALNY CZYNNIK CHŁODNICZY
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ
NISKI POZIOM HAŁASU
DO KOMÓR ŚREDNIOTEMPERATUROWYCH 0 st.C
DO KOMÓR NISKOTEMPERATUROWYCH -20 st.C
SPRĘŻARKA HERMETYCZNA
ZMIENNA WYDAJNOŚĆ W ZAKRESIE 0 – 100%
ODPORNOŚĆ NA WODĘ
PROSTY MONTAŻ

Pobierz katalog PDF

Pobierz katalog nr 2 PDF

Zobacz inne wpisy

WITRYNY CHŁODNICZE W SKLEPACH TYPU CONVENIENCE

W formacie sklepów typu convenience, najefektywniejszym rozwiązaniem do przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze pozostają witryny chłodnicze typu plug in, zlokalizowane na sali sprzedaży lub w

Aktualności

Targi HOST Milano 2023

Targi HOST to międzynarodowa wystawa producentów oferujących rozwiązania dla branży hotelarsko gastronomicznej – HoReCA, które odbywają się we Włoszech w Mediolanie. Z uwagi na obecność