WITRYNY CHŁODNICZE W SKLEPACH TYPU CONVENIENCE

Udostępnij artykuł

W formacie sklepów typu convenience, najefektywniejszym rozwiązaniem do przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze pozostają witryny chłodnicze typu plug in, zlokalizowane na sali sprzedaży lub w linii kas. Znakomita ekspozycja towaru na półkach z oświetleniem LED, charakteryzuje się łatwością dostępu dla klienta, zwiększając potencjał zakupów impulsowych.

Przedstawione nowoczesne witryny chłodnicze, łączą zamkniętą budowę przestrzeni chłodniczej zaprojektowaną przez włoskich projektantów wraz z energooszczędnymi jednostkami skraplającymi zastosowanymi w urządzeniach, które pozwalają zredukować zużycie energii elektrycznej przez urządzenie od 30% do nawet 50% w porównaniu z witrynami chłodniczymi otwartymi.

Również w ofercie witryn dostarczanych przez Frigo Sp. z o.o. posiadamy urządzenia spełniające wymagania opisane powyżej. Takimi przykładami witryn są m.in.:

  • Witryna chłodnicza Sweet Global 2 – zakres temp. przechowywania +2 do +4st.C

Witryna chłodnicza posiada drzwi przesuwne lub uchylne od strony obsługi, natomiast front zamknięty przeszklony. Witryna idealnie sprawdza się do zastosowania w linii kas lub jako urządzenie wolnostojące w wersji z dostępem tylko od frontu. Oświetlenie LED zapewnia doskonałą ekspozycję oraz widoczność produktów.

  • Wyspa chłodnicza Premium Doors – zakres temp. przechowywania 0 do +2st.C

Zastosowanie w całości przeszklonego frontu witryny (bez zastosowania ram oraz profili mocujących) z drzwiami przesuwnymi maksymalnie zwiększa powierzchnię ekspozycji towaru oraz zapewnia jego widoczność, zachowując najniższe możliwe zużycie energii elektrycznej.

  • Witryna chłodnicza Eagle – zakres temp. przechowywania 0 do +2st.C

Witryna Eagle to kolejny przykład zachowania wysokiej energooszczędności witryn zamkniętych z odpowiednią ekspozycją i dostępnością towaru. Cechy te są spełnione dzięki zastosowaniu szklanych drzwi przesuwnych oraz oświetleniu LED. Urządzenie występuje w dwóch wysokościach H125 oraz H145cm. Istnieje możliwość łączenia kilku modułów ze sobą, tworząc wyspy chłodnicze lub ciągi meblowe.

  • Regał chłodniczy DIONE 2

Dostępne szerokości regału (od 660mm do 2540mm) oraz głębokość (657mm) pozwalają na dopasowanie się do ograniczonej przestrzeni wewnątrz najmniejszych formatów sklepowych. Przeszklone boki regału, energooszczędne niskoemisyjne drzwi oraz oświetlenie LED zwiększają ekspozycję oraz widoczność przechowywanego towaru, sprzyjając zakupom impulsowym.


Więcej witryn oraz karty katalogowe urządzeń znajdą Państwo na stronie internetowej FRIGO pod linkiem.

Zobacz inne wpisy

WITRYNY CHŁODNICZE W SKLEPACH TYPU CONVENIENCE

W formacie sklepów typu convenience, najefektywniejszym rozwiązaniem do przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze pozostają witryny chłodnicze typu plug in, zlokalizowane na sali sprzedaży lub w

Aktualności

Targi HOST Milano 2023

Targi HOST to międzynarodowa wystawa producentów oferujących rozwiązania dla branży hotelarsko gastronomicznej – HoReCA, które odbywają się we Włoszech w Mediolanie. Z uwagi na obecność