RELACJA – WIZYTA w OSCARTIELLE S.p.A Treviolo (Bergamo, IT)

Udostępnij artykuł

                    W ramach wieloletniej, stałej współpracy z naszym głównym dostawcą regałów oraz witryn chłodniczych – włoską firmą Oscartielle, będącą częścią grupy Arneg, nasi inżynierowie odwiedzili fabrykę położoną we włoskim Bergamo, w której owe regały i witryny powstają.

                   Podczas wizyty zobaczyli proces powstawania urządzeń, od koncepcji i projektu wytwarzanego urządzenia, przez montaż poszczególnych elementów oraz instalacji aż do gotowego produktu, który trafia do klientów. Wgląd  zarówno w proces tworzenia, jak i dokumentację techniczną,  na podstawie której wykonywane są poszczególne urządzenia, a także rozmowy z kadrą działu R&D, pozwoliły lepiej poznać budowę, sposób działania oraz zalety oferowanych przez fabrykę urządzeń.

             Dzięki temu poszerzamy naszą wiedzę, która bezpośrednio przekłada się  na jakość oferowanej przez nas obsługi klienta, zaczynając od doboru urządzenia, które najlepiej będzie spełniało oczekiwania i wymagania stawiane przez klienta, przez proces instalacji wybranych urządzeń, do opieki serwisowej.

               Oczywiście urządzenia spełniają wszystkie wymagania, zwłaszcza energooszczędności, która w ostatnich czasach jest jednym z ważniejszych kryteriów wyboru. Dzięki zastosowaniu regałów z przeszklonymi drzwiami, pozwala zaoszczędzić zużycie energii nawet do 50%, w porównaniu z regałami typu open. Elementy takie jak przeszklone, panoramiczne boki regałów, czy dodatkowe ekonomiczne  oświetlenie LED pod każdą z półek regałów lub witryn gwarantują nowoczesny design, a wybór kolorów urządzenia pozwala dopasować je do każdego wnętrza.

Zobacz inne wpisy

WITRYNY CHŁODNICZE W SKLEPACH TYPU CONVENIENCE

W formacie sklepów typu convenience, najefektywniejszym rozwiązaniem do przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze pozostają witryny chłodnicze typu plug in, zlokalizowane na sali sprzedaży lub w

Aktualności

Targi HOST Milano 2023

Targi HOST to międzynarodowa wystawa producentów oferujących rozwiązania dla branży hotelarsko gastronomicznej – HoReCA, które odbywają się we Włoszech w Mediolanie. Z uwagi na obecność